لطفا قبل از ايجاد تاپيک در انجمن ، با استفاده از کادر رو به رو جست و جو نماييد
ads ads
http://www.mobile4persian.com/img/uploads/13716247281.jpg

MultiHoster
+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نحوه ی وصل کردن گوشی های نوکیا ویرایش 5جم به شبکه های wireless وwifi کاملا تست شده.

1. Top | #1
    مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بیمرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی
    cloud str!fe آنلاین نیست.
    ورود به پروفایل ایشان

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    301831
    میانگین پست در روز
    0.36
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 2 بار در 2 پست

موضوع پیش فرض نحوه ی وصل کردن گوشی های نوکیا ویرایش 5جم به شبکه های wireless وwifi کاملا تست شده.

با عرض سلام و خسته نباشید به تمام دوستان .
    من چند روز پیش خواستم برای گوشیم وای فای بگیرم ولی بهم گفتن گوشی های نوکیا برای اتصال به سرور های thccp (نوعی وا فای) طراحی شدن که ال حق هم همینطوره و تو ایران به وای فای وصل نمیشن ایشون گفتن فقط ویندوز موبایل ها به وای فای وصل میشن.

اما من با کمی حوصله و ور رفتن با گوشی تونستم وصلش کنم به همین دلیل تصمیم گرفتم اینجا اموزشش رو برای دوستان قرار بدم تا دیگه کسه دیگه ای هم اگه خاست با مشکل مواجه نشه.

1 . قبل از همه چیز برید به یه جایی که گوشیتون بتونه به وایرلسی که میخاید وصل بشه توجه کنید که حتما در جایی باشید که اگه بعدا ها که اکانت رو گرفتید بتونید ازش استفاده کنید چون اکانت ها فقط در منطقه های خاص جواب میدن یعنی مثلا nano1 با nano2 فرق داره.

2 . حالا برید به قسمت setting در گوشی و بعد برید به connectivity.

3 . در اینجا برید به قسمت destinations تو اولین قسمت نوشته acces point همین که وش کلیک کنید مینویسه automatically check for available access point? بله رو بزنید بعد از سیرچ کردن باید گوشیتون وایرلسی رو که در اون منطقه انتن میده رو پیدا کنه اگه شما جاتون درست بود اما گوشی وایرلس رو پیدا نکرد دوباره سیرچ کنید حالا برای access point یه اسم انتخاب کنید و خارج شید.

4 . پایین تر از access point منوی به اسم internet وجود داره (توی connectivity ) برید اونج احالا باید access point ی رو که واسش اسم انتخاب کردید رو اونجا ببینید مثلا nano 5 روی نانو 5 کلیک کنید و در تنضیمات منوی options رو بزنید حالا advanced settings رو بزنید روی ipv4 settings کلیک کنید اینجا تنضیمات پیشرفته ای رو میبینید که باید توسط کارکنان در مرکز خدماتی های موجود در شهرتون و با توجه به اطلاعات اینترنت گوشهر شما باید تنضیم بشه اصلا نترسید اینها کاملا عادی هستند و کارکنان وایرلس حتما باید بدونن باید چجوری این تنضیمات رو انجام بدن اما به هر حال من برای مثال براتون تنضیمات خودم رو شرح میدم

phone ip address در اینجا باید ip گوشی شما که برای وایرلس معرفی میشه قرار بگیره بازم نکرار میکنم که این تنضیمات فقط توسط کارکنان اوایلس و وای فای که به شما اینترنت میدن انجام میشه.

subnet mask
    مربوط میشه به range ی که گوشی شما از اون نت میگیره.

default gateway
    مربوط میشه به ادرسی که گوشی شما از اون نت میگیره مثله یه سرور میمونه.

dns address
    این هم مربوط به محدوده ی اکانت میشه با این تنضیمات گوشی شما وای فای رو کاملا میشناسه و اگه تنضیمات درست باشه در قسمت wlan گوشیتون مثلا nan5 رو شناخته شده میشناسه و مینویسه known.

5 . اخرین مرحله گرفتن اکانت از اوپراتور ها تا حالا گوشیه شما اماده ی دریافت اینترنت میباشد فقط مونده که اپراتور ها به شما نت بدن برای دادن نت اپراتور های ایران از mac address استفاده میکنن با توجه به اینکه mac address در هر گوشی و هر وسیله ای که از وایرلس استفاده میکنه منحصر به فرده پس هر کونه خلاف و دزدی اکانت غیر ممکنه فقط کافیه که شما مک ادرس گوشیه خودتون رو همراه قیمت اکانت مه اصلا زیاد هم نیست ببرید به اپراتور تا به شما اکانت بدن اما مک ادرس رو چجوری گیر بیاریم؟؟؟؟؟
    مک ادرس در هیچ کجای گوشی های نوکیا پیدا نمیشه تنها راه استفاده از کد زیر میباشد که به محض زدن کد مک ادرس گوشی شما ضاهر میشه(این کد فقط برای گوشی های نوکیا ویرایش سوم وبعضی از ویرایش سوم های دارای وایرلس کار میکنه)
    اینم کد.

#
    62209526#*

اخطار و توجه:

این مطلب برای اولین بار توسط شخص من در m4p توضیح داده شده است هر گونه کپی برداری تنها وتنها با ذکر منبع مجاز است.

و در پایان بگم که این روش 100% تست شده و ابداعی از خودم میباشد پس قبل از سوال کردن مطلب رو دقیقا بخونید.مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی

2. ads
  3. Top | #2
    مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بیمرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی
    Professional آنلاین نیست.
    ورود به پروفایل ایشان

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    شماره عضویت
    247922
    میانگین پست در روز
    3.30
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 23 بار در 15 پست

موضوع پیش فرض

عالیه ممنون فقط بهتر بود بعضی مراحل رو تصویری توضیح میدادیدمرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی

مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel

4. ads
  5. Top | #3
    cloud str!fe آنلاین نیست.
    ورود به پروفایل ایشان

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    301831
    میانگین پست در روز
    0.36
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 2 بار در 2 پست

موضوع پیش فرض

خیلی ممنون در اسرع وقت با گرفتن capture از صفحه ی گوشی خودم عکس هارو تو پست اول ویرایش میکنم.

6. ads
  7. Top | #4
    مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی
    mehdi dk آنلاین نیست.
    ورود به پروفایل ایشان

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    371634
    میانگین پست در روز
    0.00
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست

موضوع پیش فرض

آقا دستت درد نکنه خیلی مفید بود خیلیییییییییییییییییییییی یییییییییی:مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی

8. ads
+ ارسال موضوع جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)